BramkaSMS.pl

Najpopularniejszy serwis SMS w Polsce

sobota, 08 24th

Last update12:06:57 AM

Masz biznes - łącz usługi i korzystaj!

plus news

Od kwietnia osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pierwszego na rynku pakietu usług bankowo-księgowo-telekomunikacyjnych dla Mikro Firm przygotowanego przez PlusBank we współpracy z operatorem sieci Plus oraz Media Power, właścicielem platformy księgowej IFIRMA.

„Oferta Mikro" to nowatorski pakiet usług dla biznesu gwarantujący kompleksowe wsparcie mikroprzedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej. Łączy on ofertę bankową, księgową i telekomunikacyjną. Klient w jednym czasie i miejscu może otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową czy zakupić telefon i dostęp do Internetu. Wszystko to pozwala znacznie zmniejszyć koszty w porównaniu do zakupu wymienionych usług oddzielnie.

W ramach „Oferty Mikro" przedsiębiorca otrzymuje:

  •     rachunek bankowy w PlusBanku za 0 zł,
  •     do 50% rabatu na abonament w Plusie,
  •     0 zł za księgowość internetową IFIRMA przez pierwszych 6 miesięcy,
  •     ofertę kredytową dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.


„Oferta Mikro" dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz księgowość internetową IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze będzie można załatwić od ręki, także poza siedzibą firmy.

„Oferta Mikro" została skonstruowana tak, aby klienci z niej korzystający, za najniższą cenę na rynku otrzymali najwyższą jakość jej elementów składowych.

Klienci sieci Plus nawet, jeżeli nie posiadają pakietu internetowego, nie płacą za transmisję danych w telefonie przy korzystaniu z aplikacji mobilnej plusbank24.

 

Źródło: Plus

Udostepnij na Fejsie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież